אודות טי די ווי

רוצים להיות בטוחים שהמטען שלכם בידיים טובות?
החלטנו לספר לכם קצת עלינו

חברת השילוח הבינלאומי טי די ווי (TDY) נוסדה בשנת 1977 בניו יורק. לחברה ניסיון עשיר של למעלה מ-40 שנה בתחומי השילוח וההובלה הבינלאומיים. להבדיל מהחברות האחרות בשוק, החברה פועלת עם צוותים מקצועיים (עובדי חברה) ובשיטת מיקור חוץ (Outsourcing) עם ספקי שירות מחו"ל. במודל זה, חברת טי די ווי מסוגלת להתמקד בשטח בו יש לה הערך המוסף הרב ביותר – ניהול האופרציה תוך ניצול הידע והניסיון הרב שנצבר. על מנת למקסמם את התמיכה בלקוחות פרטיים ומסחריים TDY הקימה חברה בת TDYCARGO הנותנת שירות מ-5 סניפים בארץ עם הפלגות שבועיות בשילוח ימי וטיסות יומיות בשילוח אווירי.

TDY מנצלת את המוניטין המצוין שלה, את ההיסטוריה המרשימה שלה בהעדר תביעות ביטוח, ואת הניסיון הרב שלה בתחומי האריזה והשילוח כל זאת ועוד לשם קבלת תעריפי ביטוח נמוכים במיוחד מחברות הביטוח. כך מאפשרת החברה ללקוחותיה להינות מהשירות הטוב ביותר במחירים הוגנים.

בזכות הפעילות הרבה שלה בשוק האמריקאי ועל מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה, יצרה החברה שותפויות עסקית ואסטרטגית עם חברות אמריקאיות מקבילות המבססות את פעילותן על מיקור חוץ ונהנות עתה מאותם היתרונות האסטרטגיים מהם נהנית טי די ווי: גמישות מוחלטת בבחירת ספקים ומובילים, יכולת התאמה אופטימאלית לתנאי השוק המשתנים במהירות, והתמקדות בערך המוסף של ניצול הידע והניסיון בשוק השילוח הבינלאומי. יחד משלימות החברות אלה את אלה ומציעות ללקוחותיהן קשת של שירותי שילוח והובלה בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר, באיכות ובאמינות ללא תחרות ובתעריפים אטרקטיביים במיוחד.

TDY -אודות