הובלת מכולות

המושג הובלת מכולות אינו פשוט כמו שהוא נשמע – הובלת מכולות אינה סתם הובלה זוהי הובלה הדורשת מיומנויות רבות וידע מקצועי רב, הובלת מכולות משמעותה הובלה של מטענים וסחורות בעזרת מכולות.

היום מרבית הסחר הבינלאומי מתבצע בעזרת מכולות. בישראל הובלת מכולות מתבצעת בעיקר באמצעות אוניות ורכבות, בישראל יש עשרות אלפי מכולות המשמשות לשינוע מטענים.ישנם סוגים שונים של מכולות שמתאימים לסוגים שונים של סחורות ומטענים.

יש הובלת מכולות פתוחות, יש הובלת מכולות סגורות, יש הובלת מכולות קירור, יש הובלת מכולות שהנפח שלהן הוא 40 קוב ויש הובלת מכולות שהנפח שלהן הוא 20 קוב.

לכל מכולה ספציפית יש לה נהלים מסוימים בכל הקשור לתהליך ההובלה והיא דורשת מומחיות ספציפית.

הובלת מכולות מתבצעת על גבי אוניות משא ורכבות משא ומשאיות. הובלת מכולות היא שיטת הובלה זולה, נוחה ויעילה ולכן היא כל כך נפוצה.

הובלת מכולות דורשת תכנון לוגיסטי מוקדם וביצוע של שרשרת פעולות לוגיסטיות שבסיומן נוכל לראות את הסחורה שלנו מגיעה ליעדה. שירות של הובלת מכולות דורש אנשי מקצוע שיודעים בדיוק איזה מכולה מתאימה לאיזה סחורה, וכיצד יש להוביל את הסחורה מהמפעל אל תוך בטן המכולה, ואיך יתבצע התמחור של הובלת המכולה ועוד ועוד.

כל מי שמשתמש בשירות של הובלת מכולות לשם הובלת המטען שלו צריך לבחור בין האופציה של שימוש בכל שטח המכולה לשם הובלת המטען לבין האופציה של שימוש רק בחלק מקיבולת המכולה לשם הובלת המטען שלו.

כל מי שזקוק לשירות של הובלת מכולות יודע שעליו להשתמש בחברת שילוח והובלה בינלאומית מקצועית שמכירה את כל סבך התהליכים הקשורים להובלת מכולות.

חברת TDY שילוח בינלאומי היא חברה שמעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ומיומן, בחברה עובדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיש להם מיומנות גבוהה בכל מה שקשור לשילוח והובלת מטענים באמצעות מכולות.

אז בפעם הבאה שהנכם זקוקים לשירות של הובלה ושילוח אנו מציעים לכם לפנות לחברה TDY שילוח בינלאומי שתעניק לכם שירות איכותי ויעיל של שילוח בינלאומי מהיר ובטוח.