חברת שילוח

חברת שילוח משרתת מגון רחב של אנשים פרטיים, יבואנים ויצואנים , חברת שילוח אחראית על שרשרת ארוכה של תהליכים שקשורים בשילוח סחורות, מטענים או חפצים אישיים. חברת שילוח אמינה ומקצועית מבצעת מגוון רחב של פעולות ושירותים שונים עבור לקוחותיה שזקוקים לשירות של שילוח סחורות ומטענים.

חברת שילוח תציע שירותי אריזה, שירותי שילוח, שירותי אחסנה, שירותי פירוק מטענים, שחרור ממכס, מעקב אחר מטענים ועוד ועוד. חברת שילוח יכולה להציע ללקוחותיה שילוח מקומי פנים ארצי או שילוח בינלאומי.

תהליך השילוח אינו תהליך פשוט ומהיר זהו תהליך מורכב הדורש השקעה של זמן וכוח אדם שיטפלו בביורוקרטיה הרבה המתלווה לכל שילוח.

חברת שילוח תפקידה לשחרר את המשלח מכל התהליך הביורוקרטי והמורכב שקשור לשילוח כלשהו, חברת שילוח אחראית על כל הצד המעשי של שילוח סחורות ומטענים.

חברת שילוח משחררת את היבואנים והיצואנים מהצורך לטפל בביורוקרטיה ובטפסים הרבים שמתלווים לשילוח סחורות ומטענים ומאפשרת ליצרן או לסוחר להתעסק בעיניינים החשובים לו.

חברת שילוח מטרתה להשיג ללקוחותיה את השילוח הטוב ביותר בעלויות הנמוכות ביותר. שילוח של מטענים וסחורות כולל בתוכו אספקטים שונים כמו מכס, דיני משפט,סחר בינלאומי, יחסים בינלאומיים, אשראי בנקאי, אריזת סחורות, אחסון סחורות, שיטות שונות להובלה ולפריקה של מטענים ועוד ועוד.

כל חברת שילוח מקצועית ואמינה צריכה להיות מומחית ובעלת ידע מקצועי רב בכל שרשרת התהליכים המרכיבים את השילוח. כל חברה מסחרית שזקוקה לשירותי שילוח מעוניינת בחברת שילוח אמינה ומקצועית שמעניקה את שירותי השילוח הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר.

חברת TDY שילוח בינלאומי מציעה ללקוחותיה סל שלם של שירותי שילוח מסוגים שונים, חברת TDY שילוח בינלאומי היא חברה ותיקה בעלת ניסיון מקצועי של 30 שנה בכל הקשור לתהליכי השילוח השונים.

חברת TDY היא מומחית בכל הקשור לתהליך של שילוח מטענים וסחורות והיא ומבצעת אותו באופן המהיר והפשוט ביותר במחיר הנוח ביותר עבור הלקוח.