יבוא רכב

חברת TDY מציעה ללקוחותיה סל שלם של שרותים הקשורים לתהליך של יבוא רכב . מאחורי חברת TDY עשרות פרויקטים מוצלחים של יבוא רכב לישראל . חברת TDY מציעה בנוסף לשירות של יבוא רכב מכלול שלם של שירותים הקשורים לשילוח בינלאומי.

ייבוא רכב לישראל יכול להתבצע בשני אופנים יש ייבוא רכב המתבצע ע"י יבואני הרכב הגדולים אשר מייבאים ארצה מאות כלי רכב ויש יבוא רכב שהוא יבוא אישי של כלי רכב המתבצע ע"י אנשים פרטיים המעונינים לייבא ארצה רכב באופן פרטי.

יבוא רכב לישראל מתבצע בד"כ בשיטה של יבוא ימי באמצעות אוניות. בנמלי הים של ישראל ניתן למצוא מגרשי רכב מלאים ברכבים שיובאו ארצה באמצעות אוניות. חברות השילוח הבינלאומי הן אלו שמנהלות את כל התהליך של יבוא רכב לישראל .

ייבוא רכב באמצעות חברת שילוח בינלאומי הוא יבוא בטוח עם שקט נפשי שמשחרר את היבואן מכל הבירוקרטיה המתלווה לתהליך של יבוא רכב.

יבואני הרכב הגדולים בישראל משתמשים בחברות שילוח בינלאומי שמתמחות בשירות של יבוא רכב, לצידם ישנם אנשים פרטיים המבצעים יבוא אישי של רכב וגם הם משתמשים בשרותיהן של חברות שילוח בינלאומי שיש להן נסיון בכל הקשור לתהליך של ייבוא רכב.

חברות שילוח בינלאומי המספקות שירות של יבוא רכב מעניקות סל שלם של שירותים הקשורים לתהליך של ייבוא רכב , בין השאר הן מציעות הנפקת רשיון יבוא, תשלום מסים ואגרות המתחייבים ע"פ חוק , ביטוח המטען הימי , שחרור הרכב מהמכס , ועוד ועוד.

כל מי שעומד לבצע יבוא רכב לישראל יודע שעליו לפנות לחברת שילוח בינלאומי שמיומנת היטב בכל הפרוצדורה של יבוא רכב , אחת מחברות השילוח הבינלאומי המתמחה בכל הקשור לתהליך של יבוא רכב לישראל היא חברת השילוח הבינלאומי TDY .