עמילות מכס

חברות המתמחות בתחום של עמילות מכס הן חברות המייצגות את לקוחותיהן מול שלטונות המכס. חברות עמילות מכס מתווכות בין שלטונות המכס לבין היבואן אן היצואן. עמילות מכס היא שירות שהוא תולדה של שנויים שחלו באופן המסחר בין בני אדם.

אם לפני כמה מאות שנים הכרנו מסחר מקומי פנים ארצי , הרי היום זה נראה ברור ומובן מאליו שכל העולם הוא כפר גלובלי אחד קטן שמהווה זירה ענקית למסחר בינלאומי. חברות עמילות מכס צריכות להכיר את כל שרשרת התהליכים הקשורים למסחר בינלאומי.

חברות עמילות מכס תפקידן למלא טפסים שונים הקשורים למסחר בינלאומי כמו ביטוח מטענים, שטר מטען , תעודת מקור, רשומון יבוא, תשלום אגרות מכס ועוד.

חברות המעניקות שירותים של עמילות מכס מציעות מכלול שלם של שירותים הקשורים לסחר בינלאומי כמו הובלה ימית, אחסון במחסני ערובה, מעקב אחר הסחורות, שינוע הסחורות והובלתן ליעד הסופי שלהן ועוד ועוד.

חברות גדולות המספקות שירותי עמילות מכס יצליחו בד"כ להשיג ללקוחות שלהם שירותים שונים במחירים נמוכים יותר מאשר חברות עמילות מכס קטנות, ככל שחברת עמילות מכס תהיה גדולה יותר כך היא תוכל לחסוך ללקוחותיה הוצאות שונות הקשורות לשילוח בינלאומי של סחורות.

חברות עמילות מכס מקצועיות ומיומנות ידעו גם לדלג מעל חבלי הבירוקרטיה הרבים והמחסומים החוקיים השונים הקשורים לתהליך של סחר בינלאומי ושילוח בינלאומי .

כל מי שזקוק לשירותיה של חברת עמילות מכס רצוי שיבחר חברה המספקת שירותי עמילות מכס אמינים ומקצועיים כמו חברת tdy שילוח בינלאומי.

חברת TDY יש לה קשרים ענפים ברחבי העולם והיא פועלת במטרה להשיג ללקוחותיה את השילוח הבינלאומי הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר. חברת TDY מעניקה סל של שירותים הקשורים לשילוח בינלאומי בינהם: אריזת סחורות, אחסנת סחורות , הובלה בינלאומית של סחורות, עמילות מכס , פירוק סחורות ועוד.

יבואנים ויצואנים המשתמשים בשרותיה של חברת TDY שילוח בינלאומי יכולים להסיר דאגה מלבם ולדעת שהסחורה שלהם תגיע ליעדה באופן המהיר ביותר והבטוח ביותר.