שילוח אווירי

חמישה דברים שחשוב לדעת

אם אתם צריכים לבצע שילוח אווירי למוצרים אישיים או לסחורה המיועדת לייצוא, כדאי לכם להבין תחילה את ההיבטים הבסיסיים של השירות והתהליך. הנה כמה נקודות חשובות, שיעזרו לכם בדרך לביצוע שילוח אווירי מוצלח.

1. היו מודעים לחוקי השילוח וההובלה הבינלאומיים, ולחוקים הקיימים באופן ספציפי במדינה אליה מיועד השילוח. שני היבטים חשובים אלו משפיעים באופן ישיר על עלותו הסופית של שילוח אווירי, משום שהם נוגעים למיסים שתתבקשו לשלם על המוצרים כאשר יגיעו ליעדם.

כדי להבין את החוקים השונים והתשלומים הצפויים על השילוח שלכם- פנו אלינו, ואנו נשמח לסייע ולהדריך אתכם.

2. חשבו על הגודל והמשקל של הפריטים שאתם רוצים לשלח. גורם משמעותי נוסף אשר יש לו השפעה על העלאת או הנמכת התשלום הסופי על שילוח אווירי, הינו גודל האריזה בה יועברו הפריטים (בין אם מדובר בקרטון, ארגזי פלסטיק או מתכת, משטחים, מכולו וכדומה), כמו גם משקלם הסופי של הפריטים אשר אתם שולחים. כאשר מחשבים את משקלה של כל אריזה, יש לזכור להוסיף לחשבון גם את משקל המארז עצמו. לכן, מומלץ לבחור במארזים קלים ככל האפשר- מבלי לפגוע בבטחונם של הפריטים אשר בתוכם (ישנם פריטים המחייבים אריזות מתכת או פלסטיק עבה מסיבות שונות, אך אם אתם יכולים לארוז את המוצרים שלכם בקרטון- עשו זאת!).

שימו לב, שאם אתם רוצים לערוך שילוח אווירי לפריטים שיש להם נפח (כלומר- כמעט כל פריט, פרט לניירות), מומלץ מאוד שלא תערכו את השילוח לבדכם אלא בעזרתנו, משום שאנו נוכל להציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר (הן מבחינת המחיר והן מבחינת שמירה על ביטחונם של הפריטים במהלך השילוח).

3. חשוב להבין אילו היבטים אנו- כחברה המתמחה בביצוע שילוח אווירי- בוחנים לפני שאנו מתמחרים את השילוח שלכם. אנו נבצע הערכה של: נקודת היעד אליה נשלחים הפריטים או המוצרים שלכם; סוג המוצרים; האם יש לשלוח את המוצרים בדחיפות או שניתן להמתין לטיסה זולה יותר; מיסי המכס ומיסי היבוא במדינת היעד, ועוד. כל ההיבטים הללו הם חשובים ומאוד, ומשפיעים על טיבו ועלותו הסופית של שילוח אווירי. לכן, חשוב שתבחרו בחברה מקצועית כשלנו- ולא תהיו מופתעים מעלויות לא צפויות.

4. בדקו בעזרתנו, האם שילוח אווירי הינו השילוח המתאים ביותר עבורכם. חשוב שתדעו כי אנו מבצעים גם שילוח ימי, וכל שילוח מתאים למוצרים מסוג אחר. על אף ששילוח ימי הינו מהיר יחסית גם הוא (בניגוד לתדמיתו כתהליך ארוך ואיטי), אף ספינה לא יכולה להשתוות למהירותו של מטוס. לכן, אם אתם זקוקים לשילוח מהיר או דחוף במיוחד- שילוח אווירי היא הבחירה הנכונה עבורכם.

5. הקדישו זמן ומחשבה כדי לבחור כיצד אתם רוצים שהפריטים יגיעו ליעדם הסופי (בין אם אתם שולחים פריטים לאנשים פרטיים או מוצרים המיועדים לחנויות או מפעלים). דרך אחת היא לאחסן את הפריטים לאחר הגעתם לנמל התעופה, שם ימתינו לאיסוף עצמאי של הנמען (אנו מספקים שירותי אחסון הולמים). דרך נוספת היא לבקש ממנו להעביר את המטען עד לנקודה הסופית, ברכב מטעמנו. בשני המקרים, יש לקבוע איתנו מראש במה אתם חפצים.

כדי להבין טוב יותר את התהליך של שילוח אווירי, וכדי לקבל הצעה אישית המתאימה לכם במיוחד- פנו אלינו!