שינוע מטענים

שינוע מטענים הוא מושג שמאחוריו שרשרת של תהליכים , החל מהובלת הסחורה מהמחסן והעמסת המטען על מטוס או על אניה, והובלת המטען אל הלקוח המצפה לקבל את הסחורה.

שינוע מטענים מארץ לארץ מתבצע היום באמצעות מכולות שניתן להוביל אותן במשאיות, או ברכבות משא או המטוסים או באוניות. שינוע מטענים דורש שרשרת של פעולות לוגיסטיות כמו בחירת סוג המכולה, בחירת אופן השילוח , אחסון המטען והעברתו באופן סופי ללקוח המחכה לסחורה.

שינוע מטענים דורש שימוש בציוד ובמכשירים מסוגים שונים בינהם מלגזות, מנופים עגורנים ועוד. שינוע מטענים יכול להיות פנים ארצי ויכול להיות בין ארצות .

שינוע מטענים מותאם לסוג המטען, גודלו של המטען, משקלו של המטען , והסכנות האורבות למטען.

יש סוגים שונים של שינוע מטענים יש שינוע מטענים המתמחה בהעברת מפעלים וחברות, יש שינוע מטענים המתמחה בשינוע פנים ארצי של סחורות ומטענים, יש שינוע מטענים בינ"ל המתבצע באמצעות מטוסים, אוניות, משאיות או רכבות.

כל חברה המספקת שירות של שינוע מטענים צריכה להיות בעלת ידע מקצועי בכל הקשור לאספקטים הבירוקרטיים של שינוע מטענים ולאספקטים הטכניים שמהווים חלק מהתהליך של שינוע מטענים.

ישנם היום בשוק חברות רבות המתמחות בשירות של שינוע מטענים מסוגים שונים.

אם אתם זקוקים לשירות של שינוע מטענים מקצועי ומיומן אנו מציעים לכם לפנות לחברת TDY שהיא חברת שילוח בינלאומי המתמחה בכל הקשור לשינוע מטענים , חברת TDY מעניקה סל שלם של שירותים הקשורים לשירות של שינוע מטענים.

מי שישתמש בשירותיה של חברת TDY יהנה משירות איכותי ומקצועי של שינוע מטענים. בנוסף לכך מציעה חברת TDY מכלול שלם של שירותים הקשורים לשילוח בינלאומי.