ביטוח מטען

נובמבר 19, 2012 על ידי ב ביטוח מטען סגור לתגובות

ביטוח מטען הוא ביטוח מיוחד שנעשה למטענים שנשלחים בהובלה ימית, אווירית או יבשתית. ביטוח מטען נועד להקטין כמה שיותר את הסיכונים והנזקים שיכולים להגרם למטען. ביטוח מטען מטרתו לתת כיסוי ביטוחי לכל סוג של מטען בין אם זה מטען של חפצים אישיים או של סחורות או של חומרי גלם כלשהם.

ביטוח מטען מעניק כיסוי ביטוחי למטען בכל השלבים השונים של ההובלה והאחסון, ביטוח מטען מעניק כיסוי ביטוחי מפני סכנות כמו גניבת מטען, נזק למטען, אובדן מטען, נזקים הנגרמים למטען המאוחסן במחסנים, ועוד. ישנם סוגים שונים של ביטוח מטען המתאימים לסוגים שונים של מטענים. יש ביטוח למטענים המובלים בהובלה אווירית ויש ביטוח מטען למטענים המובלים בהובלה ימית, יש ביטוח מטען לסחורות ויש ביטוח מטען לחפצים אישיים.

ביטוח מטען מתבצע בד"כ אצל חברות ביטוח המתמחות בתחום של ביטוחי מטענים שונים, חברות אלו יודעות איזה ביטוח מטען צריך לעשות לכל סוג של מטען. יש היום בשוק הביטוחים שני סוגי ביטוחי מטענים: יש ביטוח מטען פתוח שמעניק כיסוי ביטוחי כולל לכל המטענים בלי הגבלת זמן. ביטוח מטען כזה מסתיים כאשר אחד הצדדים מבטל את הביטוח. ויש ביטוח מטען חד פעמי שנועד להעניק כיסוי ביטוחי למשלוח בודד למשך הובלה ספציפית אחת.

חברת tdy שהיא אחת מחברות השילוח הבינלאומי הותיקות ביותר והמקצועיות ביותר , יודעת עד כמה חשוב לבטח כל מטען שיוצא לחו"ל ולכן היא דואגת שכל מטען שנשלח לחו"ל יהיה מבוטח בביטוח מטען מתאים. חברת tdy שמה בראש מעייניה את טובת הלקוחות שלה ולכן כל מטען שאמור להשלח בהובלה ימית או הובלה אווירית יהיה לו ביטוח מטען שיכסה מפני כל נזק אפשרי.

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.