הובלה אוירית

נובמבר 19, 2012 על ידי ב הובלה אוירית סגור לתגובות

הובלה אוירית היא אחת משיטות ההובלה הבינ"ל. היום בעידן המודרני כבר לא משתמשים בכרכרות סוסים כדי להוביל סחורות ומוצרים במשך חודשים או שנים, היום אנו נעזרים במטוסי מטען בעלי מבנה מיוחד שבעזרתם ניתן לבצע הובלה אוירית יעילה ומהירה של מוצרים וסחורות. הובלה אוירית של סחורות היא הובלה מהירה שנמשכת זמן קצר ומיועדת בעיקר לסחורות ומוצרים (כמו פרחים, ירקות ופירות,תרופות) שייפגמו ויתקלקלו אם הם ישלחו לחו"ל באמצעות הובלה ימית ארוכה ומתמשכת.

הובלה אוירית יקרה הרבה יותר מהובלה ימית והיא מיועדת לכל מי שאינו יכול להסתפק בהובלה ימית איטית. הובלה אוירית מתבצעת באמצעות מטוסים מיוחדים שנועדו להיות מטוסי הובלה ולא מטוסי נוסעים.

חברת tdy – שילוח בינלאומי היא חברה שמבטיחה ללקוחותיה הובלה אוירית של מטענים בצורה המהירה ביותר ובאופן הבטוח ביותר.

כל מי שמחפש חברת שילוח בינ"ל מקצועית ואמינה שתבטיח לו הובלה אוירית מהירה ואמינה עליו לבחור את חברת tdy שילוח בינלאומי וכך הוא יבטיח לעצמו שקט נפשי .

הובלה אווירית מיועדת להובלת סחורות או מטענים שצריכים להגיע לארץ אחרת במהירות ובדרך הקצרה ביותר. הובלה אווירית מתבצעת באמצעות מטוסי מטען, הובלה אווירית יש לה מגבלות בכל הקשור לגודל המטען, לסוג האריזה של המטען ולסוג החומרים שיכולים להכלל במטען .

הובלה אווירית אינה משתמשת במכולות אלא באריזות המוכנסות לתוך בטן המטוס. הובלה אווירית כמובן יקרה הרבה יותר מהובלה ימית אך לעתים השולח חייב להשתמש בשירותים של הובלה אווירית וכך הוא יודע שהסחורה תגיע במהירות ליעדה מבלי שיגרמו לה נזקים.

הובלה אווירית היא רכיב אחד מתהליך השילוח הבינלאומי מי שמעונין בהובלה אוירית בטוחה ואמינה רצוי שישתמש בחברת שילוח בינלאומי איכותית ומקצועית. חברת TDY שהיא חברת שילוח בינלאומי בעלת ותק של 30 שנה בתחום השילוח הבינלאומי.

הובלה אווירית של חברת TDY היא הובלה אווירית שתהיה הנכונה ביותר , והמתאימה ביותר לסוג המטען והמשלוח. שירותיה של חברת TDY אינם מסתכמים בהובלה אוירית והיא מעניקה קשת רחבה של שרותים הקשורים לשילוח בינלאומי .

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.