ייבוא

נובמבר 18, 2012 על ידי ב שילוח בינלאומי Comments Off

ייבוא הוא אחד המרכיבים בסחר הבינלאומי , ייבוא הוא אחד הגלגלים המניעים את הכלכלה העולמית. ייבוא הוא מצב שבו חברה מסוימת מייבאת מוצר שהיא לא מייצרת אותו . ייבוא מייצר תהליכים פיננסיים שונים . ייבוא של מוצר מסוים מתבצע כאשר עלויות ייבוא של המוצר זולות יותר מאשר העלויות של ייצור אותו מוצר בארץ. ייבוא גם יכול להתבצע כאשר אין כלל ייצור מקומי של המוצר ויש צורך לייבא אותו מארצות אחרות. ייבוא או יצוא הם שניהם תהליכים כלכליים בעלי השפעה ויש להם השלכות לא פשוטות על מצב המשק כולו.

ייבוא נושק לתחומים רבים ודורש ידע מקצועי רב תחומי בנושאים שונים. כל מי שעוסק בתחום של ייבוא חייב שיהיה לו ידע בנושאים רבים בינהם: התהליכים הבירוקרטים הקשורים לסחר הבינלאומי, שיטות ההובלה הבינ"ל, חוקי סחר בינלאומי, ושיטות תשלום. ייבוא או יצוא כוללים אלמנטים הקשורים לרשויות החוק כמו רשות המכס, רשות הנמלים, משרדי ממשלה ועוד.

ייבוא אם כן הוא עניין לא פשוט ומורכב, כל יבואן שמתעסק עם ייבוא יודע שיש לעבור הרבה משוכות ויש צורך להתאזר בסבלנות רבה עד שמגיע השלב של ייבוא מעשי של סחורות ומוצרים. בשנים האחרונות עם העליה ברמת החיים והשנויים בכלכלה העולמית, ייבוא או ייצוא מהווים מרכיב חשוב בכלכלה של המשק הישראלי . המורכבות של תהליכי ייבוא וייצוא הביאה לכך שיש היום חברות רבות המתמחות בסחר בינלאומי או בתהליכי ייבוא ויצוא והן מעניקות שירותי ייבוא או יצוא לכל אותן חברות הזקוקות לשירותים אלו.

שירות איכותי ויעיל של חברה המתמחה בשירותי ייבוא או יצוא מאפשר לחברות היצרניות במשק להיות משוחררות מהטיפול הארוך והמייגע בבירוקרטיה של תהליכי היבוא. ניתן למצוא היום בשוק שפע של נותני שירותים הקשורים לסחר בינלאומי , אחת החברות האמינות ביותר והמקצועיות ביותר המעניקה מכלול שלם של שירותי ייבוא ויצוא היא חברת tdy שילוח בינלאומי.

החברה מעניקה סל שלם של שירותים הקשורים לתהליכי ייבוא או יצוא החל מעמילות מכס, שילוח בינלאומי, אחסון סחורות ועוד ועוד.

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.