עמילי מכס

נובמבר 18, 2012 על ידי ב עמילי מכס סגור לתגובות

עמילי מכס הם אנשי מקצוע שמתווכים בין היבואן או היצואן לבין רשויות המכס הקיימות במדינות שונות. עמילי מכס הם אנשים שתפקידם לייצג באופן הטוב ביותר את הלקוחות שלהם מול מוסדות השלטון השונים. עמילי מכס הם אנשים שיש להם ידע מקצועי רב בכל הקשור לתהליך של סחר בינלאומי. כיום כאשר עולמנו נהיה כפר אחד קטן שבו כולם סוחרים עם כולם והסחר הבינלאומי משגשג , כך עולה חשיבותם של עמילי מכס, עמילי מכס הם אנשי מפתח חיוניים שבלעדיהם קשה היום לנהל סחר בינלאומי.

עמילי מכס אחראים על תהליכים רבים הקשורים בסחר בינלאומי, עמילי מכס אחראים על ניהול כל תהליך הדוקומנטציה של היבואן או היצואן מול שלטונות המכס והנמל, עמילי מכס הם אלו שדואגים למסמכים רבים כמו שטר מטען, רשומון יבוא חשבון ספק ועוד. עמילי מכס צריכים להכיר ולהבין היטב את כל התהליך המורכב של שילוח בינלאומי וסחר בינלאומי.

עמילי מכס רבים מבינים שהם אינם יכולים להסתפק רק בייצוג הלקוח מול שלטונות המכס ולכן הם מספקים שירותים נוספים הקשורים לתהליך של סחר בינלאומי בינהם: הובלה בינלאומית ימית או אווירית, אחסון סחורות, פירוק סחורות והובלתן ליעד הסופי שלהן, ביטוח סחורות ומטענים, ועוד ועוד. עמילי מכס הם אנשים שלמדו את המקצוע של עמילות מכס בקורסים מיוחדים, ובסיום הקורס היה עליהם לעבור מבחן מיוחד. בישראל יש היום מאות עמילי מכס חלקם גדולים וחלקם קטנים יותר, יש עמילי מכס עצמאיים ויש עמילי מכס שהם שכירים של חברות שילוח בינלאומית גדולות. עמילי מכס יכולים לעבוד לעבוד כסוכן מכס רק אחרי שקיבלו רשיון מיוחד לכך מטעם אגף המכס והמע"מ.

עמילי מכס גדולים שיש להם סוכנות עמילות מכס גדולה מקצועית ובעלת מוניטין יכולים להשיג ללקוחות שלהם שירותים רבים במחירים נמוכים משום שיש להם קשרים מסחריים עם חברות שונות שנותנות שירות לכל מי שעוסק בסחר בינלאומי. היום יש חברות גדולות שמעניקות מגוון של שירותים הקשורים בסחר בינלאומי ובשילוח בינלאומי ובין השאר הן מעסיקות עמילי מכס מקצועיים. יבואנים או יצואנים תמיד יעדיפו לקבל שירות מאותם עמילי מכס גדולים ומקצועיים שיוכלו להעניק ללקוחות שלהם שירות מקצועי ואמין בעלויות נמוכות .

כל מי שמחפש חברה מקצועית ואמינה שמעניקה ללקוחותיה שירותי עמילות מכס בעזרת עמילי מכס מקצועיים ומנוסים אנו מציעים לפנות לחברת tdy – שילוח בינלאומי, החברה מעניקה סל שרותים מקיף הקשורים לשילוח בינלאומי, בינהם אריזת סחורות, הובלה בינלאומית של סחורות, עמילות מכס, מעקב אחר סחורות, אחסון סחורות ,פירוק הסחורות עם הגעתן ליעד הסופי שלהן ועוד ועוד.

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.