עמיל מכס

נובמבר 19, 2012 על ידי ב עמילי מכס סגור לתגובות

עמיל מכס הוא שמו של איש מקצוע שתפקידו לתווך בין חברות או אנשים פרטיים לבין רשויות המכס ומוסדות הממשל השונים. עמיל מכס נקרא גם סוכן מכס משום שהוא מייצג את לקוחותיו מול רשויות המכס. עמיל מכס מקצועי ומיומן צריך לדעת לשחרר את הסחורות מהמכס בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר עם עלויות המיסוי הנמוכות ביותר.

עמיל מכס מיומן ומקצועי מכיר את כל השלבים ואת כל המושגים המקצועיים הקשורים לשחרור טובין מהמכס כמו שהוא מכיר את כף ידו. עמיל מכס צריך להיות בקיא בספרי המכס השונים המסווגים את הסחורות והטובין השונים לסוגים שונים כשכל סוג טובין יש לו נהלי מכס ספציפיים. סיווג הסחורות הוא שלב קריטי בסחר בינלאומי משום שהוא יקבע את עלויות המיסוי על הסחורות.

כל חברת יבוא או יצוא וכל חברה שעוסקת בסחר בינ"ל חייבת להשתמש בשרותיו המקצועיים של עמיל מכס . הידע והנסיון המקצועי של עמיל מכס יכולים אפילו להשפיע על ההחלטות הפיננסיות והעסקיות של חברה שעוסקת ביבוא סחורות לישראל. עמיל מכס שמפעיל סוכנות מכס מקצועית משתמש בצוות של פקידים המטפלים בשרשרת התהליכים הבירוקרטיים המתלווים לשילוח בינלאומי , כל עמיל מכס רציני ומקצועי יעסיק בחברתו פקידי רישוי, פקידי יבוא יצוא, ופקידי סיווג טובין.

עמיל מכס מעניק בד"כ שירותים שונים הנלווים לסחר הבינלאומי כמו קטלוג הטובין, ביטוח מטען, הובלת סחורות, ואחסון סחורות. כל מי שמעוניין להיות עמיל מכס עם רשיון צריך לעבור קורס מיוחד שנמשך כשנה וחצי ובסיומו יש לעבור בחינות של המכס. כיום כמעט כל חברת שילוח בינלאומי מפעילה מחלקת עמילות מכס או שהיא קשורה לסוכנות מכס עצמאית המנוהלת ע"י עמיל מכס מנוסה ומקצועי. שמספקת לה את כל השירותים הנדרשים.

אז אם גם אתם עוסקים בסחר בינלאומי ומעונינים למצוא את אותו עמיל מכס שידע לשחרר אתכם מהפלונטר הבירוקרטי מול רשויות המכס בישראל וידע לשחרר לכם סחורות בצורה המהירה ביותר והיעילה ביותר, אנו מציעים לכם לפנות אל חברת tdy שילוח בינלאומי. חברתנו מעניקה לעשרות לקוחותיה שירותי עמילות מכס מקצועיים ומיומנים, לקוחותינו נהנים משירותי עמילות מכס המבטיחים שיחרור סחורות מהיר ויעיל , וניהול מדיניות פיננסית נכונה בכל הקשור ליבוא סחורות לישראל.

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.